درباره ماشما می توانید برای دریافت مشاوره از روش های ارتباطی با ما بهرمند شوید و سوالات و نظرات خود را با ما مطرح کنید . بسیار خرسند خواهیم شد نظرات و انتقادات خود را با ما مطرح کنید

هدف ما

شرکت کلبه بهار کودک یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولیدکنندگان لوازم نوزاد در کشور است.
عمده فعالیت این شرکت در زمینه تولید و عرضه انواع پشه بندهای نوزادی و کودک و همچنین چادرهای بازی میباشد.
کلبه بهار کودک با بیش از ۱۵ سال فعالیت در این زمینه توانسته جایگاه ویژه ای در صنعت تولید لوازم نوزاد کسب نماید.
محصولات کلبه بهار کودک تاکنون پای ثابت فروش در پخش ها و فروشگاه های معتبر عرضه لوازم نوزاد بوده است.
امروزه تولید لوازم نوزاد در دنیا پیشرفت زیادی داشته و بازارهای هدف زیادی را به خود اختصاص داده است.
در کشور ما نیز این صنعت بازار خوبی داشته و مشتریان فراوانی دارد که این مسئله باعث شده برندهای خارجی به این بازار داخل ایران چشم طمع بدوزند.
خوشبختانه در ایران برندهای معتبر و خوشنام در صنعت تولید سیسمونی و لوازم نوزاد کم نبوده و توانسته اند رضایتمندی بخش بسیار زیادی از مشتریان ایرانی و حتی خارج از مرزهای کشور را بدست آورند که …
ما نیز در شرکت کلبه بهار کودک افتخار داریم به عنوان عضوی از میان این جهادگران عرصه تولید ملی باشیم.
به امید روزهای بهتر و پربارتر برای ایران و ایرانی …

چه کاری انجام می دهیم؟
بی شک مرکز پخش پشه بند بهار کودک از معتبر ترین مراکز پخش پشه بند ارزان می باشد که در تهران و سراسر کشور فعالیت می نماید کلبه بهار کودک با بیش از ۱۵ سال فعالیت در این زمینه توانسته در تولید جایگاه ویژه ای در صنعت تولید لوازم نوزاد کسب نماید.محصولات کلبه بهار کودک تاکنون پای ثابت فروش در پخش ها و فروشگاه های معتبر عرضه لوازم نوزاد و کودک بوده است.
چشم انداز کاری ما
ز دیگر برتری های محصولات کلبه بهار کودک قیمت مناسب و کاملا به صرفه آن میباشد که با وجود حفظ کیفیت بالا این مهم بدست آمده است فروش محصولات کودک و نوزاد به صورت عمده و کلی با مناسب ترین هزینه تخصص ماست !!
خدمات ما
ما تولید کننده هستیم : انتخاب اول در خرید شما هستیم تولیدی کلبه بهار کودک محصولات بسیار کم جا راحت و با قیمت مناسب و با دوام در طرح های مختلف برای کودک و نوزاد قابل استفاده سریع میباشند. قطعا خرید مستقیم از تولیدی باصرفه تر خواهد بود .

فهرست